Műszaki ügyintéző (működésfenntartási munkatárs)

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Jelentkezési határidő:
2022/06/08

Az Országos Széchényi Könyvtár Működés-fenntartási és Biztonsági Osztály műszaki ügyintéző (működésfenntartási munkatárs) munkakör ellátására keres munkatársat.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Budapest, 1014 , Szent György tér 4-5-6.

Főbb feladatok:

  • a könyvtárban és a telephelyeken lévő fűtési- és szellőzőrendszerek működőképességének ellenőrzése, a karbantartások koordinálása,
  • az energia felhasználásával kapcsolatos adatok összegyűjtése feldolgozása, elemzése, a rövid és hosszú távú energiagazdálkodási tervek és energiavásárlás előkészítése,
  • üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok előkészítése, ütemezése és a feladat kiadása az adott karbantartó részlegnek,
  • üzemeltetéssel kapcsolatos számlák, szerződések ellenőrzése, továbbítása a pénzügyi osztálynak,
  • műszaki beszerzések, anyagrendelések ütemezése, előkészítése,
  • logisztikai feladatok előkészítése, koordinálása, az OSZK-ban és telephelyein,
  • a biztonsági világítások működésének, karbantartásának, javításának felügyelete.

Jelentkezési feltételek:

  • Középfokú képesítés, szakközépiskolai vagy technikusi képesítés (gépész, energetikus)
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Hasonló területen szerzet, 3 évet meghaladó szakmai tapasztalat
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott dokumentumokban foglalt személyes adatainak eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat, hogy a pályázó a pályázat benyújtásakor az erkölcsi bizonyítványt már megkérte.

A munkakör betölthetőségének időpontja: döntést követően azonnal.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2022. június 8.

A jelentkezés benyújtásának módja: elektronikus úton a Főigazgatói Kabinet részére az allaspalyazat@oszk.hu e-mail címen keresztül.